سئو بهترین راهکار افزایش فروش

سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به صفحات اول در گوگل و افزایش بازدیدکننده به منظور فروش بیشتر. جهت مشاوره رایگان در زمینه سئو وبسایت خود با ما تماس بگیرید تا با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به صفحه 1 گوگل برسید.

سئو سایت

چرا سئو سایت برگ برنده کسب و کارها در قرن جدید است؟

می خواهیم به زبان ساده ارزش سئو سایت رو برای شما توضیح بدیم تا خودتون تصمیم بگیرید که برای سئو هزینه کنید یا نه!
در حال حاضر اجاره مغازه در مناطق بورس تهران از ماهیانه حداقل چند صد میلیون تومان بیعانه و همچنین 15 میلیون اجاره تومان شروع میشود و به این هزینه باید هزینه های آب و برق و گاز و حقوق فروشندگان و … هم اضافه کنید. تعداد آدم هایی که در شرایط کنونی و وجود کرونا روزانه وارد این مغازه ها خواهند شد؛ حدود 20 الی 30 نفر خواهد بود.
خب با توجه به این شرایط آیا شما مایلید مغازه ای با میزان ورود مشتری بیشتر و هزینه ای بسیار کمتر (ماهیانه حدودا 7 میلیون تومان) داشته باشید؟!
ما با کمک گوگل و سئو کاری می کنیم روزانه حداقل 50 مشتری واقعی و هدف وارد سایت شما شوند؛
تصمیم با شما؛ تضمین نتیجه با ما

افزایش فروش

افزایش فروش

تاثیر مثبت سئو بر افزایش فروش
استراتژی اختصاصی

استراتژی اختصاصی

استراتژی مناسب با کسب و کار شما
افزایش بازدید

افزایش بازدید

افزایش بازدید و ورودی سایت
آنالیز حرفه ای

آنالیز حرفه ای

از سطح سایت خود باخبر باشید

مقایسه تاثیر سئو سایت بر فروش نسبت به تاسیس فروشگاه

پلتفرم
هزینه حدودی
میزان ورودی مشتریان
مغازه در بازار تجریش و یا سایر نقاط مطرح شهر
15 الی 60 میلیون در ماه
20 الی 40
سئو سایت وحضور در صفحه اول گوگل
7 الی 25 میلیون در ماه
50 الی 200
فردا دیر است، از همین امروز به فکر آینده باشید.

سئو سایت یا Search Engine Optimization در لغت به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو است. امروزه موتور جستوجو گوگل در دنیا بسیار فراگیر شده و به همین دلیل اغلب جامعه، سئو وبسایت را به معنای بهینه سازی برای گوگل می دانند. به زبان ساده و مختصر سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به صفحات اول در گوگل و افزایش بازدیدکننده منظور فروش بیشتر است.

فاکتورهای زیادی در فرایند سئو وبسایت اهمیت دارند از جمله استاندارد بودن کدنویسی سایت، سرعت لود سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوای اختصاصی، لینک سازی های داخلی و خارجی که مهندسین سئو می بایست بر آنها مسلط باشند. در واقع وب سایت شما باید به درجه ای از کیفیت از لحاظ فنی و محتوایی برسد که موتورهای جستوجو به آن اعتماد کرده و شما را در نتایج به کاربران نمایش دهد. دور زدن و فریب دادن موتورهای جستجو نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت بنابراین آشنایی و شناخت دقیق فاکتورهای مهم برای موتورهای جستجو بهترین راه برای کسب موفقیت است. صادق و با کیفیت باشید تا گوگل به شما اعتماد کند این شعار ما در شرکت طراحان وب پارس است.

طبق آمارهای جهانی حدود 70 درصد بازدید و ترافیک سایت ها از طریق جستجو کاربر در موتورهای جستجو میباشد. دانستن همین جمله کفایت میکند که شما برای افزایش بازدید و در نهایت فروش خود باید بیشترین تمرکز را در راستای سئو و بهینه سازی سایت خود قرار دهید. اگر برای کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کرده اید زمانی باید توقع افزایش فروش و تاثیرگذاری داشته باشید که سایت شما توسط بازار هدفتان دیده شود و سئو یقینا بهترین و هدفمندترین راه برای محقق شدن این امر است. لازم به ذکر است سایر فعالیتهایی که در قالب دیجیتال مارکتینگ انجام می شود مانند شبکه های اجتماعی ، تبلیغات گوگل ، تبلیغات کلیکی و … نیز تاثیر گذار بوده و از اهمیت بالایی برخوردار هستند اما برای کسانی که توان هزینه های سنگین تبلیغاتی را ندارند بهترین و به صرفه ترین راه سئو سایت است و طراحان وب پارس به شما این وعده را می دهد که توقع و انتظار شما از وب سایتتان به صورت شگفت انگیزی برطرف خواهد شد.

سئو را از کجا و چگونه شروع کنیم؟

برای شروع دو حالت وجود دارد که شما یا صاحب سایت هستید یا در ابتدا نیاز به طراحی سایت دارید. در صورتی که نیاز به طراحی سایت دارید می توانید با واحد طراحی سایت طراحان وب پارس تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت خود را آغاز کنید. در این مدت با کمک متخصصین سئو کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما مشخص و اعلام قیمت و زمان خواهد شد و شما با توجه به در نظر گرفتن بودجه خود کلمات نهایی را انتخاب می کنید و منتظر فصل جدیدی در کسب و کار خود خواهید نشست.

همچنین اگر در حال حاضر وب سایت دارید میتوانید با واحد سئو سایت طراحان وب پارس تماس بگیرید و تا در ابتدا از مشاوره و آنایز اولیه سایت خود به صورت رایگان استفاده کنید و در این مدت متخصصین سئو متناسب با کسب و کار شما بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب و اعلام هزینه و زمان خواهد کرد. کلمات نهایی خود را انتخاب کنید و منتظر شگفتی سئو سایت باشید!

استانداردهای طراحی سایت اختصاصی

فرآیند سئو سایت به صورت طبیعی مستلزم استمرار و صرف زمان می باشد و این نکته را باید به عنوان اصل اولیه بهینه سازی و سئو سایت در نظر گرفت. استراتژی و روش های متعددی برای رسیدن به صفحه اول گوگل وجود دارد اما چند فعالیت مهم و اساسی وجود دارد که می بایست برای یک وب سایت عملیاتی شده تا به نتیجه برسد. این چند فعالیت مهم عبارت است از:

محتوا پادشاه است ، شاید این جمله را بارها شنیده باشید ولی با تمام وجود باور نکرده باشید! برای رسیدنبه نتایج برتر گوگل باید بتوانید اطلاعات ایده آلی به کاربران ارائه دهید و این اطلاعات در واقع همان محتوای سایت شما است. طراحان وب پارس با همفکری شما که در زمینه کاری خود تسلیط دارید و تخصص محتوانیسان خود سعی می کند با تولید محتواهای ایده آل شما را به جایگاه ایده آل گوگل برساند.

ما خود را جای کار می گذاریم تا متوجه شویم وی با جستجو هر عبارت نیاز به دریافت چه اطلاعاتی دارد آن اطلاعات را تهیه و تولید کرده و در اختیار کاربران قرار میدهیم ، گوگل از این کار ما خشنود و ما را در نتایج برتر خود نمایش میدهد. این فرآیند در کلام بسیار ساده است ولی نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد که در طراحان وب پارس این تجربه و دانش را جمع کرده ایم تا با طراحی سایت بهینه و سئو حرفه ای شما را به هدف نهاییتان برسانیم.

اولین گام سئو، بهینه سازی داخلی سایت می‌باشد و یکی از موارد بسیار مهم در بهینه سازی داخلی افزایش سرعت سایت و بهبود لود وبسایت است، شرکت گوگل چند سال پیش اعلام کرد که افزایش سرعت بارگذاری وبسایت و بهینه سازی سرعت سایت در نتایج جستجو تاثیری مثبت خواهد گذاشت و از طرفی طبق آمارهای جهانی سایت هایی که سرعت پایین در زمان بارگذاری دارند و صفحات آن‌ها با مشکل سرعت و حجم بالا روبه‌رو است و به شکل میانگین بارگذاری صفحات آن‌ها بیش از ۱۰ ثانیه‌ به طول می‌انجامد تا کامل لود شود؛ کاربران، صفحات چنین سایت هایی را می‌بندند و این مشکل سرعت ، باعث افزایش نرخ دفع کاربری (bounce rate) می‌گردد که یک نقطه منفی در بهینه سازی سایت (سئو) و تجربه کاربری است و باعث استقبال کمتر کاربران از خدمات و محصولات یک سایت می‌شود.

منظور ما از بهینه بودن سایت ها نحوه پیاده سازی صحیح و برنامه نویسی اصولی سایت هاست که این امر از افزونگی کد جلوگیری میکند و حتی باعث افزایش امنیت و سرعت بالا تر سایت می‌شود و به شما کمک می‌کند تا سایتی با راندمان بالاتر داشته باشید.

ایجاد پیوند و لینک سازی داخلی یک فاکتور ضروری برای درک بهتر کاربران و ربات های موتور جستجو از محتوای صفحه است که کاربرد زیادی در ایندکس صفحات جدید، افزایش اتوریتی کلی دامنه، حرکت بازدیدکننده و خزنده گوگل در سایت دارد. لینکسازی محتوا را هم برای کاربر و هم ربات ها قابل فهم تر میکند و از طرفی موجب افزایش بازدید صفحات می شود.

شما برای شروع هر فعالیتی در راستای سئو سایت خود می بایست سایت استاندارد و بهینه ای از لحاظ کدنویسی و ساختار داشته باشید. رعایت نسبت کد به متن ، سرعت لود استاندارد ، فایل سایت مپ و ریسپانسیو بودن سایت از جمله موارد مهم سئو داخلی می باشد که باید در نظر گرفته شود. واحد طراحی سایت تارینوتک تمامی اصول سئو را در هنگام طراحی و برنامه نویسی سایت ها رعایت می کند و همچنین مستندات آنرا در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
اگر وب سایتی دارید که از وضعیت سئو داخلی آن اطلاع ندارید کافی است با واحد بهینه سازی تارینوتک تماس بگیرید تا به صورت رایگان سایت شما مورد بررسی و آنالیز قرار بگیرید تا با کسب آگاهی از وضعیت سئو داخلی سایت خود بتوانید تصمیم بهتری برای پیشرفت بگیرید.

بر‌خلاف سئوی داخلی که بر روی صفحات داخلی وب‌سایت، طراحی و عملکرد درونی آن انجام می‌شود، سئو آف پیج شامل اقدامات و تغییراتی است که خارج از مرزهای سایت، صورت می‌پذیرند. تمامی مواردی که خارج یک سایت بررسی می‌شوند و بر روی جایگاه آن در موتورهای جستجو مانند Bing، Google، Yahoo و … اثر می گذارند، سئو خارجی سایت است.

برای این که بتوانید به جایگاه های برتر گوگل برسید و با سایت های باسابقه و قدرتمند در گوگل رقابت کنید نیاز به تایید خود توسط سایت ها و کاربران دیگر در بستر آنلاین و فضای مجازی دارید. این عملیات باید به صورت طبیعی رخ دهد تا توسط گوگل به عنوان تقلب جلوه نکند به همین دلیل از حساسیت بالایی برخور دار است. فعالیت در شبکه های اجتماعی ، تهییه بک لینک و روپورتاژ از جمله فعالیت های سئو خارجی محسوب می شوند که باید به دقت و نظارت بالایی صورت گیرد تا به کسب نتیجه منجر گردد.

مسیر افزایش فروش مبتنی بر سئو

تمام کسب و کارها با امید و هدف افزایش فروش و بهبود برندیگ خود اقدام به طراحی سایت می کنند. با توجه به آمارهای موجود بهتر است بدانید بیش از 70درصد سفارشات و خریدها در اثر جستجو مستقیم در موتورهای جستجو به خصوص گوگل انجام میشود. این جمله نشان می دهد بهترین راه برای جذب مشتری از طریق سایت، سرمایه گذاری در بخش سئو است. سئو هدفمندترین شیوه تبلیغاتی است چرا که کاربران به طور مستقیم نیاز خود را جستجو میکنند و شما در برابر بازار هدف خود قرار میگیرید.

 1. انتخاب بهترین کلمات کلیدی

1. انتخاب بهترین کلمات کلیدی

 2. طراحی صفحات فرود حرفه ای

2. طراحی صفحات فرود حرفه ای

3. شروع فعالیت های سئو

3. شروع فعالیت های سئو

4. رسیدن به صفحه اول گوگل

4. رسیدن به صفحه اول گوگل

5. آغاز فصلی نو در کسب کار

5. آغاز فصلی نو در کسب کار

خدمات تخصصی سئو در طراحان وب پارس

صرفا رسیدن به صفحه اول گوگل هدف ما نیست و هدف شما هم نباید باشد. در واقع سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل زمانی ارزش دارد که منجر به افزایش فروش شود و موجودی بانکی شما را افزایش دهد و اینجاست که معنی سرمایه گذاری خودش را به معنای واقعی نشان خواهد داد. برای رسیدن به این هدف در طراحان وب پارس ابتدا در مشاوره های حضوری و تلفنی فضای کسب و کار شما آنالیز میشود تا بتوان کلمات کلیدی که بیشترین جستجو و جنبه تجاری را دارند مشخص گردند.

در ادامه با بررسی وب سایت شما مشکلاتی که در طراحی و برنامه نویسی دارند برطرف خواهد شد و در نهایت با بررسی رقبا و جایگاهی که هدف نهایی ما میباشد استراتژی لازم در نظر گرفته خواهد شد. با استراتژی گام به گام پیش خواهیم رفت تا به هدف نهایی خود برسیم و در این مدت با ارائه گزارش کار دقیق از روند فعالیتهای انجام شده و تاثیرات آن شما را در جریان پیشرفت کار قرار خواهیم داد تا شما با آسودگی خاطر منتظر کسب نتیجه باشید.

همچنین در این مسیر اگر شما تمایل و وقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه بهتر کمک خواهیم گرفت چرا که شما از هر شخصی بهتر با کسب وکار خود آشنایید و اطلاعات تخصصی شما میتواند بسیار مفید و موثر باشد.

  1. آنالیز کسب و کار شما
  2. تعیین بهترین کلمات کلیدی
  3. بررسی سایتهای رقبا و تدوین استراتژی سئو
  4. آموزش تولید محتوای استاندارد و سئو شده به شما
  5. طراحی صفحات فرود مطابق با استانداردهای جهانی
  6. ارائه گزارشات دوره ای
  7. مشاوره و ایده پردازی برای ارائه محصولات وخدمات خود
  8. پشتیبانی در جهت حفظ و ارتقای جایگاه سایت در گوگل

سولات متداول سئو

چه تضمینی برای رسیدن به رتبه خاص مثلا لینک اول وجود دارد؟

با توجه به تغییر مستمر الگوریتم های گوگل و همچنین برنامه های سایت رقیب ارائه رتبه دقیق شدنی نیست و کسانی که چنین وعده ای را میدهند افراد غیرحرفه ای می باشند که صرفا می خواهند به هر قیمتی که شده پروژه را تصاحب کنند. نکته ای که ما در تارینوتک تضمین میدهیم پیشروی با آخرین الگوریتم های گوگل و کسب بهترین نتیجه ممکن است ؛ همواره تلاش میکنیم از رقبای شما یک گام جلوتر باشیم!

هزینه سئو چقدر است؟

ابتدا بهتر است این دید رو داشته باشد که پولی که بابت سئو صرف می کنید سرمایه گذاری خواهد بود و هر چقدر این سرمایه گذاری بیشتر و اصولی تر انجام شود شما را به نتیجه بهتری خواهد رساند. در تارینوتک شما با حتی یک میلیون تومان هم می توانید سرمایه گذاری در سئو را شروع کنید.

چقدر زمان لازم است تا به صفحه یک گوگل برسیم؟

تخمین زمان سئو به فاکتورهای مختلفی از جمله وضعیت سایت رقبا و وضعیت سایت فعلی شما و همچنین کلمات کلیدی که برای سئو هدف گذاری شده اند. اما به طور میانگین برای کسب موفقیت در زمینه های کم رقابت و ساده حداقل 3ماه زمان لازم است. برای کلمات کلیدی خاص و پر رقابت گاهی نیاز به یک سال فعالیت مسمتر است تا به نتیجه دلخواه رسید.

سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه ؟ مراقب باشید!

پیروی از الگوریتم های گوگل و استفاده از روش های استاندارد سئو کلاه سفید اطلاق می شود و هدف این روش صداقت با گوگل و در نهایت کاربران می باشد. به طور خلاصه شما باید واقعا خوب باشید تا گوگل شما را برای نمایش به کاربر انتخاب کند.
سئو کلاه سیاه در واقع روش هایی است که در آن سعی میشود با کمک دروغ و ترفند گوگل شما را انتخاب کند با این روش ها ممکن است با هزینه و تلاش کمتر و در زمان کوتاه تر به صفحه یک گوگل برسید اما این پایان کار نخواهد بود و گوگل دروغ های شما را تشخیص خواهد داد و سایت شما را جریمه و یا حتی پنالتی خواهد کرد و شما باید قید دامنه خود را بزنید! پس مراقب پیشنهادات ارزان قیمت و کوتاه مدت باشید!

مشاوره رایگان

شرکت طراحان وب پارس

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.

شما چی ترجیح میدید؟
تماس با کارشناسان ما:
دریافت مشاوره تخصصی رایگان

تلفن : 09981305877 – 09120684023

ایمیل : info@webpars.net