تولید محتوا

انسان بیشترین یادگیری را از طریق تصویر کسب می کند و ماندگاری بسیاری زیادی در ذهن خواهد داشت. از طرفی جذابیت تصویر و ویدئو نسبت به متن بیشتر است و مردم ترجیح میدهند به جای مطالعه محتوای متنی از تصویر و ویدئو استفاده کنند. از این رو تولید محتوا تصویری اهمیت زیادی پیدا کرده است.

تولید محتوا

شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و یوتیوب موجب شده اند که عادت و سلیقه مردم به سمت تولید محتوای تصویری و ویدئویی کشیده شود.برقرای ارتباط با مخاطب از طریق تصویر بسیار راحت تر و عمیق تر خواهد بود و این موضوع یکی دیگر از دلایل اهمیت تولید محتوای تصویری و ویدئویی می باشد.پس در نتیجه برای اینکه بتوانید با مخاطبین و مشتریان خود ارتباط موثر برقرار کنید بدون شک لازم است که به تولید محتوای تصویری و ویدئویی اهمیت ویژه ای دهید.

تولید محتوا ی تصویری و ویدئویی می تواند شامل عکسبرداری محصولات ، ضبط ویدئو از محصولات ، ساخت تیزر های تبلیغاتی جهت معرفی خدمات و محصولات ، ضبط و تولید ویدئوهای آموزشی ، ساخت موشن گرافیک ، ساخت اینفوگرافیک و … باشد

معجزه در سئو با تولید محتوای تصویری

با توجه اهمیت بالای محتوای تصویری که در بالا نیز به طور مختصر اشاره شد این موضوع برای گوگل نیز از بالاترین سطح اهمیت برخوردار است. در الگوریتم های جدید گوگل سایت هایی که به تولید محتوا ی تصویری با کیفیت و استاندارد می پردازند اعتبار ویژه ای برای گوگل دارند.به طور مثال اگر شما محصولی ارائه می دهید حتما اختصاصی از آن تصویربرداری انجام دهید و از تصاویر آماده در اینترنت استفاده نکنید. این کار می تواند شما را در برنامه هایی که برای سئو سایت و رسیدن به صفحه اول گوگل برنامه ریزی کرده اید بسیار جلو بیندازد. همچنین اگر برای وبلاگ سایت خود هفته ای چند مقاله بارگذاری می کنید می توانید این انرژی و هزینه را صرف ساخت یک ویدئو با کیفیت و استاندارد کنید بدون شک چندین برابر برای شما بازخورد و تاثیر واهد داشت

مزایای محتوای تصویری برای کسب و کارها در یک نگاه

اشتراک گذاری بیشتر محتوای تصویری توسط کاربران
معجزه در سئو سایت و رسیدن به صفحه اول گوگل
برقرای ارتباط موثر با مخاطبین
کمک به پیشرفت برنامه های دیجیتال مارکتینگ
دیده شدن و تاثیرگذاری بالا در شبکه های اجتماعی
انتقال دقیق تر مفاهیم و موضوعات به مخاطبین

خدمات طراحان وب پارس در زمینه تصویربرداری ، ساخت و ضبط ویدئو – تولید محتوای تصویر و ویدئویی

عکاسی از محصولات برای تولید محتوا تصویری

اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و یا از طریق اینستاگرام فروش اینترنتی انجام می دهید یکی از مهمترین مسائلی که در فروش شما تاثیر مستقیم دارد کیفیت عکاسی محصولات شما می باشد.

کاربران برای اینکه تصمیم به خرید بگیرند در مرحله اول لازم است تصویری که از محصول مشاهده میکنند برای آنها جذاب باشد تا در مرحله بعد اقدام به خرید محصول کنند. در واقع اگر تصویر محصول شما نتواند مشتری را جذب کند هیچ شانسی برای فروش نخواهید داشت. پس به این موضوع به صورت تخصصی نگاه کنید و قطعا رعایت این موضوع تاثیرات شگفت انگیزی در میزان فروش شما خواهد داشت.

عکاسی از محصولات برای تولید محتوا تصویری یکی از زیر جموعه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می باشد که با هدف انتقال پیام به مخاطب و جذب وی انجام می شود در واقع کاربران همواره به دنبال راه های میانبر و بدون زحمت هستند تا در وقت خود صرفه جویی کنند و بهترین راه دریافت اطلاعات از طریق تصویر است.

عکاسی از محصولات برای تولید محتوا تصویری باید به گونه ای باشد که برای کاربر شفاف سازی کند یعنی کاربر قبل از خرید باید از طریق تصویر محصول هر آنچه از ظاهر آن لازم است بداند را دریافت کند پس در نتیجه لازم است تصویربرداری از محصول از تمام زاویه ها و در بهترین شرایط نور صورت گیرد.

نکات مهمی که در عکاسی محصول برای تولید محتوا باید به آن توجه شود

چیدمان عناصر در عکس

چیدمان عناصر در عکس

ویرایش و ادیت عکس ها

آگاهی از نیاز و خواسته مخاطب

تیم طراحان وب پارس با استفاده از به روزترین تجهیزات و باتجربه ترین افراد تصاویری جذاب و حرفه ای از محصولات شما ثبت خواهد کرد. عکسبرداری از محصولات هم در استودیو طراحان وب پارس و هم در محل مشتری برای تولید محتوای تصویری قابل اجرا می باشد پس زمان را از دست ندید و با ما تماس بگیرید پیشنهاد وسوسه کننده ای برای شما در نظر داریم!!!

موشن گرافیک یا موشن گرافی

تولید محتوای موشن، با متحرک سازی تصاویر و قراردادن صدا روی آنها موشن گرافیک شکل می گیرد. این جمله تعریفی ساده از موشن گرافیک بود تا به راحتی بتوانید با آن آشنا شوید. موشن در زبان فارسی به معنی حرکت است و تمامی محتواهایی که با تصاویر متحرک همراه هستند را شامل میشود.

موشن گرافیک کاربردهای مختلفی دارد و امروزه از محبوبیت بالایی بین مخاطبان برخوردار است. شما برای اینکه خدمات و یا محصولات خود را معرفی و تبلیغ نمایید یکی از بهترین گزینه می تواند ساخت موشن گرافیک باشد. همچنین اگر به تولید محتواهای آموزشی به خصوص برای کودکان مشغول هستید پیشنهاد می کنیم از موشن گرافیک کمک بگیرید تا تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

موشن گرافیک گونه های مختلفی دارد

استاپ موشن

از اشیا واقعی عکاسی انجام می شود به این صورت که با جابه جایی های کوچک از اشیا عکس گرفته می شود و در انتها با کمک نرم افزارها حس حرکت القا خواهد شد.

موشن گرافیک

به طور کامل از عناصر گرافیکی استفاده می شود و صداگذاری نیز نقش ویژه ای در آن دارد و محبوب ترین روش محسوب میگردد.

ویدئو موشن

تولید محتوای موشن تلفیقی از تصویربرداری و کارهای گرافیکی است و بیشتر جنبه تبلیغاتی و معرفی دارد که با فیلم‌برداری قابل‌ارائه نیستند.

اینفوموشن

ابتدا اینفوگرافیک ها طراحی میشوند و سپس به کمک نرم افزارها حرکت و افکت های مختلف در آنها ایجاد مشود

مزایای موشن گرافیک

برای تولید محتوای موشن، تمامی مراحل ساخت موشن گرافیک با استفاده از رایانه استفاده می شود و نیازی به اسفاده از تجهیزات فیلم برداری و لوکیشن و بازیگر نیست پس در نتیجه در هزینه و زمان شما بسیار صرفه جویی خواهد شد.

ساخت موشن گرافیک جذاب و خلاقانه از استقبال بیشتری در میان مخاطبین بهره می برد و می تواند به سرعت در شبکه های اجتماعی فراگیر و یا ب اصطلاح وایرال شود.

انتقال مفاهیم و تاثیر گذاری در مخاطب از طریق موشن گرافیک بسیار راحت تر است و شما از شانس بسیار بلاتری به همراه کردن ماطب با خود را دارید

نکته طلایی

برنامه ای هدفمند برای انتشار موشن گرافیک در فضای مجازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برای ساخت تولید محتوای موشن گرافیک حرفه ای و جذاب به همراه انتشار هدفمند آن در فضای مجازی با شرکت طراحان وب پارس تماس بگیرید تا وایرال شوید.

حرف آخر

با پیشرفت تکنولوژی و همچنین شرایط خاص پیش آمده بر اثر ویروس کرونا مردم ناگزیر هستند که تقریبا تمامی نیازهای خود را از طریق اینترنت برطرف کنند و جز موارد ضروری از منزل خارج نشوند. بنابراین کسبو کارها لازم است هرچه سریع تر شعبه اینترنتی ود را راه اندازی کنند و یکی از ارکان مهم بعد از راه اندازی ارائه و تولید محتوا ی تصویری و ویدئویی به مخاطبین است.

کاربران برای اینکه بتوانند با محصولات و خدمات شما آشنا بشوند و تا حدی آنها را لمس کنند تنها راه آنها مشاهده تصاویر و ویدئوهای شما است. پس هرچه تصاویر و ویدئوهای شما جذاب و حرفه ای باشد شانس بیشتری برای موفقیت در بازار خواهید داشت.

شرکت طراحان وب پارس با بهره مندی از نیروهای باتجربه و امکانات پیشرفته شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد. با هر بودجه ای که دارید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

مشاوره رایگان

شرکت طراحان وب پارس

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.

شما چی ترجیح میدید؟
تماس با کارشناسان ما:
دریافت مشاوره تخصصی رایگان

تلفن : 09981305877 – 09120684023

ایمیل : info@webpars.net