طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی یکی از انواع طراحی وب است که توسط شرکت های طراح و توسعه دهنده وب حرفه ای انجام می شود. وب سایت اختصاصی یا همان سفارشی زمانی مورد نیاز است که بخواهیم امکانات یا خدمات خاصی از طریق وب به نحوی ارائه دهیم که با وب سایت های مبتنی بر CMS امکان پذیر نمی باشد.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی را بیشتر بشناسیم

طراحی سایت اختصاصی را با شرکت طراحان وب پارس تجربه کنید. برای پیاده سازی پروژه طراحی سایت، روش ها و زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود دارد. یکی از اصولی ترین و پایه ای ترین روش ها این است که شما از طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید. به زبان ساده تر شما سایت خود را از صفر پیاده سازی می کنید. طراحی رابط کاربری، طراحی گرافیکی، برنامه نویسی قالب و کدنویسی هسته سایت بدون استفاده از هیچ سیستم آماده ای و کاملا اختصاصی برای وب سایت شما پیاده سازی خواهد شد.

با طراحی سایت اختصاصی شما صاحب سایتی خواهید بود که هیچ نمونه مشابهی نخواهد داشت و فقط برای کسب و کار شما و متناسب با نیازهای شما طراحی شده است و هیچگونه بخش یا کدهای اضافه ای نخواهد داشت. شما ممکن است ایده های جدیدی داشته باشید و یا به دنبال وب سایتی باشید که از هر نظر بی نظیر باشد بنابراین تصمیم نهایی شما باید طراحی سایت اختصاصی باشد تا به به هدف خود برسید.

ازین رو این سبک از طراحی سایت برای آن دسته از افرادی مناسبتر است که ایده ای نو برای وبسایت خود دارند و یا بحث شخصی سازی و توسعه در پروژه آن ها اهمیت فراوانی دارد.

برای مثال یکی از گزینه های مناسب برای استارت اپ ها استفاده از طراحی سایت اختصاصی است چرا که معمولا استارت اپ ها دارای ایده هایی نو برای کار خود هستند و این ایده بصورت ماژول های پیش ساخته وجود ندارد و همچنین آنها مدام درحال توسعه و تغییر در وبسایت خود هستند بنابراین باید دستشان برای اعمال این تغییرات کاملا باز باشد.

طراحی سایت اختصاصی چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت به صورت اختصاصی مزایا و نکات مثبت خود را دارد. در ادامه با برخی از مهمترین این مزایا آشنا خواهیم شد:

پیاده سازی برای استارتاپ ها

پروژه شما ممکن است امکانات و سناریو پیچیده ای داشته باشد بنابراین پیاده سازی آن با اسکریپت های آماده سخت و غیر منطقی خواهد بود. اما با برنامه نویسی اختصاصی می توانید استارتاپ خود را بدون محدودیت پیاده سازی کنید.

گوگل به وردپرس علاقه دارد!

هسته وردپرس برنامه نویسی بسیار دقیق و منظمی دارد به همین دلیل ربات های گوگل به راحتی می توانند مسیرهای محتوایی را شناسایی کنند و از طرفی در وردپرس متن ها، تصاویر و ویدئو را با بهینه ترین حالت ممکن برای گوگل بارگزاری کرد به عنوان مثال به ویژگی alt تصاویر و سیستم تگ گذاری اشاره کرد. اما یکی از شاهکارهای وردرپرس داشتن افزونه ای قدرتمند به نام Yoast seo است که برای بهینه سازی محتوا بسیار کاربردی است. در واقع با طراحی سایت وردپرسی شما نیمی از مسیر سئو را به سلامت سپری کرده اید.

سرعت بالا هنگام لود شدن سایت

در طراحی سایت اختصاصی ، اسکریپت به صورت کاملا اختصاصی و بدون داشتن بخش ها و کدهای اضافه متناسب با نیاز شما پیاده سازی خواهد شد در نتیجه می توان به سرعت لود بسیار بالا (در اغلب موارد زیر 1 ثانیه) رسید.

راحتی در توسعه

اگر پروژه شما به صورت اختصاصی اجرا شده باشد اضافه کردن امکانات و بخش های جدید در بسیاری از مواقع بسیار راحت تر خواهد بود. همچنین موجب صرفه جویی در هزینه و زمان شما خواهد شد.

استانداردهای طراحی سایت اختصاصی

اولین چیزی که مشتری شما با آن رو به رو می شود تصویر و ظاهر سایت شما است. سایت شما هر چقدر هم که دارای امکانات پیشرفته و سرعت خوبی باشد اما ظاهر و گرافیک ایده آلی نداشته باشد توسط کاربر رد می شود. طراحی رابط کاربری آسان و گرافیک جذاب باعث می شود در همان ثانیه اول مخاطب را جذب کنید. لازم است رابط کاربری و گرافیک توسط متخصصین پیاده سازی شود بنابراین برای طراحی سایت اختصاصی نیاز به یک تیم کامل است که هر بخش توسط فرد متخصص پیاده سازی و اجرا شود.

همانطور که در بخش قبل برای شما شرح داده شد یکی از مهمترین نکات زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های مورد استفاده این است که کاملا به روز و بهینه باشند. بعد از انتخاب زبان وتکنولوژی ها می بایست به صورت اصولی و استاندارد استفاده شوند. برای اینکه شما در ادامه برای توسعه و پشتیبانی وب سایت خود به مشکل نخورید ، کدنویسی شما باید اصولی و بهینه باشد و یک سری از نکات مانند کامنت گذاری و سایر استانداردها رعایت شود تا اسکریپت اختصاصی شما در تمام دنیا قابل توسعه وگسترش باشد و وابستگی نداشته باشید.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم سرعت لود سایت است که در طراحی اختصاصی باید سرعت لود در بالاترین حالت ممکن باشد چرا که یکی از مزیت های طراحی سایت اختصاصی داشتن سرعت لود بالاست. با استفاده از فریمورک های پیشرفته و تکنولوژی های به روز می توان کدنویسی را بسیار بهینه کرد و با رعایت اصولی مانند کاهش حجم تصاویر و استفاده از افکت های بهینه سرعت لود سایت را بسیار بالا برد تا کاربران از کار با سایت شما لذت ببرند. سرعت لود بالا خاطره خوشی برای مشتریان شما رقم خواهد زد.

سایت در واقع شعبه شبانه روزی شما است که از هر محل و مکانی قابل دسترسی می باشد. عده زیادی از مخاطبین برای دسترسی به سایت شما از موبایل استفاده می کنند و تجربه نشان می دهد تعداد کاربران موبایل به سرعت رو به افزایش است. سایت شما برای جذب این مخاطبان لازم است که در موبایل ، تبلت و سایر دستگاه ها نمایش صحیح داشته باشد. رعایت اصول ریسپانسیو در طراحی سایت اختصاصی شما باعث می شود که با نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها تمامی کاربران را به خود جذب نمایید.

هدف شما از طراحی سایت اختصاصی دیده شدن و در نتیجه افزایش فروش است. بهترین و هدفمندترین راه برای دیده شدن ، نمایش در نتایج جستجوهای کاربران در گوگل است. برای سئو سایت و رسیدن به صفحه یک گوگل ابتدا باید زیرساخت و اسکریپت شما بهینه باشد و همچنین امکانات لازم برای بهینه سازی محتوا و سئو کلمات کلیدی را فراهم کند. تارینوتک با برنامه نویسی بهینه و پیاده سازی پیشرفته ترین ابزارها برای سئو سازی محتوا شما را یک گام جلوتر از رقبایتان قرار می دهد. سئو موفقیت کسب وکار را تضمین می کند.

بهترین زبان برنامه نویسی طراحی سایت اختصاصی

برای پیاده سازی سایت اختصاصی زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود دارد. برای انتخاب زبان برنامه نویسی باید دو فاکتور مهم را در نظر گرفت: 1-به روز بودن زبان برنامه نویسی 2-تعداد توسعه دهندگان زبان برنامه نوسی
برای طراحی سایت اختصاصی باید از زبان برنامه نویسی استفاده کرد که همگام با تکنولوژی های روز دنیا باشد و از طرفی تعداد توسعه دهنگان و یا متخصصین آن زبان برنامه نویسی زیاد باشد تا شما در آینده به مشکل نخورید و تا حد امکان به مجموعه یا فردی وابستگی پیدا نکنید. شرکت طراحان وب پارس همگام با تکنولوژی روز دنیا و از آخرین نسخه زبان برنامه نویسی PHP استفاده می کند.

زبان برنامه نویسی PHP دارای فریمورک یا محیط برنامه نویسی مختلف است که یکی از بهترین آنها فریمورک Laravel می باشد و طراحان وب پارس با توجه به شرایط پروژه برای طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت استارتاپی و … از فریمورک لاراول استفاده می کند.

البته در طراحی سایت از زبان ها و تکنولوژی های مختلفی با توجه به مستندات پروژه استفاده خواهد شد اما قسمت اصلی کار همان بک اند یا هسته سایت می باشد که باید با بهترین تکنولوژی و کیفیت پیاده سازی شود. بنابراین زبان برنامه نویسی PHP به علت همگام بودن با تکنولوژی و تعداد بالای توسعه دهندگان بهترین گزینه برای طراحی سایت اختصاصی می باشد.

شرکت طراحی سایت طراحان وب پارس با آمیختن هنر و فناوری روز دنیا شعبه ای شایسته برای شما در فضای مجازی خلق خواهد کرد.

مدت زمان طراحی سایت اختصاصی

مدت زمان لازم برای یک طراحی سایت اختصاصی و نوشتن از پایه، بسیار زیاد بستگی به پروژه ی شما دارد. برخی از مشتریان ما که نیاز به یک سایت اختصاصی دارند می خواهند که حتما اپلیکیشن مخصوص به خود را هم داشته باشند. طراحی هم زمان سایت و اپلیکیشن می تواند زمان پروژه را افزایش دهد.

ما در شرکت طراحان وب پارس با داشتن نیروز متخصص PHP، اندروید و …. می توانیم پروژه ی شما را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهیم.

مدت زمان پیشبینی ما از 30 روز کاری تا 150 روز کاری البته می تواند متغیر باشد و این زمان کاملا بستگی به پروژه ی شما دارد.

گاه پروژه ها طراحی سایت اختصاصی به ما رجوع می کنند که سایتی کاملا جدید و بدون مشابه می خواهد. این کار خود فرآیند زمانی را طولانی تر خواهد کرد.

با هزینه کم می توان طراحی سایت اختصاصی داشت؟

سوالی که در تماس با ما بسیار پرسیده می شود این است که ما بودجه محدودی برای طراحی سایت داریم ولی سایت خود را با وردپرس نمیخواهیم و باید طراحی اختصاصی شود.

ما در مرحله اول به بسیاری از این دوستان پیشنهاد می دهیم که سایت خود را با وردپرس پیاده سازی کنند تا هزینه ی آن ها کاهش پیدا کند. بسیاری از شرکت های بزرگ نیز سایت خود را با وردپرس پیاده سازی کرده اند.

اگر واقعا بخواهید با هزینه طراحی سایت اتصاصی انجام دهید ما با قسطی کردن این مبلغ به شما دوستان در زمینه ی کاری که دارید کمک خواهیم کرد.

روند اجرای طراحی سایت اختصاصی در شرکت طراحان وب پارس

برای داشتن وبسایت اثرگذار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و درنتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
برای طراحی سایت اختصاصی در طراحان وب پارس ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم های طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاید رنگ ، جزییات و … هستند.

پس تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. بعد وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرفیکی روح می بخشیم. سپس نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرر بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.

در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با کلی نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی طراحان وب پارس که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است شروع میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت وردپرس

مستند نویسی
1. مستند نویسی
طراحی گرافیکی
2. طراحی گرافیکی
برنامه نویسی
3. برنامه نویسی
دیباگ
4. تست و رفع باگ
آموزش
5. آموزش
پشتیبانی
6. آغاز پشتیبانی

وظایف طراحان وب پارس به عنوان مجری طراحی سایت وردپرس

وظیفه خود میدانیم وبسایتی طراحی کنیم که شما را در مسیر پیشرفت و موفقیت کسب و کارتان یاری کند. به همین خاطر همواره با جدیترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی سایت همراه هستیم تا شما را یک گام جلوتر از رقبایتان قرار دهیم.

ما این باور را داریم که با موفقیت شما در کسب و کارتان ما نیز پیشرفت خواهیم کرد پس تمام تلاش خود را به کار خواهیم برد تا باهم در مسیر موفقیت گام برداریم.

1- طراحی گرافیکی اختصاصی
2- طراحی ریسپانسیو
3- رعایت اصول سئو در برنامه نویسی
4- سرعت لود بالا
5- تضمین امنیت
6- آموزش اختصاصی کار با سایت
7- پشتیبانی فنی

سولات متداول طراحی سایت اختصاصی

هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

برای برآورد هزینه و زمان دقیق اجرای پروژه لازم است داکیومنت و امکانات لازم مورد بررسی قرار بگیرند. هزینه طراحی سایت شرکتی از 5 میلیون تومان و طراحی سایت فروشگاهی از 7 میلیون تومان شروع می شود.

طراحی سایت اختصاصی بهتر است یا استفاده از وردپرس؟

برای پاسخ به این سوال که وردپرس بهتر است یا اختصاصی لازم است فاکتورهای مختلفی از جمله داکیومنت پروژه ، اهداف و چشم اندازهای شما برای کسب و کارتان ، بودجه و زمان شما مورد بررسی قرار گیرد. شما عزیزان می توانید با تارینوتک تماس بگیرید و با استفاده از مشاوره تخصصی و رایگان بهترین تصمیم را داشته باشید.

آیا با طراحی سایت اختصاصی به شرکت وابسته می شویم؟

اگر برنامه نویسی شما استاندارد باشد و بتوانید سورس پروژه خود را نیز داشته باشید به هیچ فرد یا شرکتی وابسته نخواهید بود. تارینوتک این بستر را برای شما فراهم خواهد کرد.

مشاوره رایگان

شرکت طراحان وب پارس

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.

شما چی ترجیح میدید؟
تماس با کارشناسان ما:
دریافت مشاوره تخصصی رایگان

تلفن : 09981305877 – 09120684023

ایمیل : info@webpars.net