طراحی پورتال را به ما بسپارید

پورتال یک پایگاه ترجیحا اینترنتی است که کاربران علاوه بر مشاهده محتواهای متنی و تصویری با سیستم در تعامل نیز هستند برای مثال در طراحی پورتال فروش ، کاربران در سایت عضو می شوند و خرید انجام می دهند و یا در طراحی پورتال آموزشی کاربران می توانند با اساتید در ارتباط باشند ، آزمون آنلاین بدهند و تمامی فعالیت های آموزشی خود را تحت یک پورتال آموزشی انجام دهند.

تفاوت طراحی پورتال و طراحی سایت

در طراحی پورتال بحث عضویت کاربران وجود دارد و اگر یک وب سایت چنین امکانی را داشته باشد در واقع یک پورتال محسوب می شود.در واقع هدف از طراحی پورتال این است که اموری که به صورت فیزیکی انجام می شوند به صورت الکترونیکی و در بسترهای آنلاین انجام شود.

پورتال ها تنها جنبه اطلاع رسانی ندارند و می تواند در حد عضویت ساده و خرید باشد و یا یک سیستم پیچیده باشگاه مشتریان که جزئییات زیادی دارد. به همین دلیل طراحی پورتال ها به خصوص طراحی پورتال های سازمانی باید توسط برنامه نویس و تیم تخصصی انجام شود.نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که پورتال لزوما آنلاین و بر بستر اینترنت نیست و می تواند یک برنامه درون سازمانی باشد و کاربران از طریق سیستم های خود در سازمان و بر بستر شبکه در پورتال فعالیت کنند.

ضرورت طراحی پورتال

طراحی پورتال مدارس – مدرسه هوشمند

طراحی پورتال مدارس – مدرسه هوشمند

مدارس برای ارتباط با اولیا و مشخص کردن تکالیف و امتحانات از دفترچه رابط استفاده می کردند و در حال حاضر از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام برای این موضوعات بهره میبرند.معلم ها نیز برای ثبت ارزشیابی ، حضور و غیاب ، موارد انظباطی و … از کارتکس های کاغذی استفاده می کنند.اما در سال 2020 که تکنولوژی به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده است تمامی امور مدرسه با استفاده از طراحی پورتال مدارس قابل انجام است.استفاده از پورتال تخصصی برای مدارس مزایای بسیار زیادی از جمله ، صرفه جویی در کاغذ ، صرفه جویی در زمان معلم ها و سایر پرسنل ، ارتباط مستقیم و راحت با اولیا در هر لحظه و … خواهد داشت.

در پورتال مدارس ، دانش آموزان و اولیا می توانند نمرات امتحان ، تکالیف مدرسه و اطلاعیه های مدرسه را مشاهده کنند و از طرفی اقدام به پرداخت شهریه ، ارسال تکلیف ، ارسال نظر و … نمایند. طراحان وب پارس با طراحی پورتال مدارس به همراه ارائه اپلیکیشن ویژه اولیا ، معلمین و ناظم ، تمامی اموری که در مدرسه انجام می شود را به صورت کاملا آنلاین و با بازدهی بسیار بیشتر انجام خواهد.

طراحی پورتال فروش – پورتال فروشگاهی

طراحی پورتال فروش – پورتال فروشگاهی

یکی از رایج ترین پورتال ها ، پورتال هایی هستند که برای فروش طراحی می شوند. در طراحی پورتال فروش امکانات و بخش های بسیار متنوعی را برای کاربران می توان پیاده سازی کرد. کاربران با عضویت در پورتال فروشگاهی میتوانند خرید انجام دهند و با شماره پیگیری که دریافت می کنند از طریق ناحیه کاربری سفارش خود را رهگیری کنند. در ناحیه کاربری پورتال فروش امکاناتی مانند مشاهده سوابق خرید ، ارسال تیکت پشتیبانی ، مشاهده سوابق پرداخت ، رهگیری سفارشات ، شارژ کردن کیف پول ، ویرایش اطلاعات شخصی و … پیاده سازی میشود.

به علت تعاملات مالی که در بستر پورتال فروشگاهی انجام می شود بحث امنیت بسیار مهم و حائز اهمیت است در همین راستا در طراحی پورتال فروشگاهی لازم تمامی پروتکل های امنیت در نظر گرفته شود و در نهایت تست های امنیت نیز در مرحله تست و باگ گیری پروژه حتما انجام شود.

طراحی پورتال دانشگاهی

طراحی پورتال دانشگاهی

یکی از پرکاربردترین و مهم ترین پورتال ها ، پورتال های دانشگاهی هستند. طراحی پورتال دانشگاهی با توجه به گستردگی بالا نیاز به دانش فنی و تجربه کافی دارد چرا که تمامی امور دانشگاهی را در بر میگیرد.از طریق پورتال دانشگاه ، امور انتخاب واحد ، ثبت نام ، اطلاعیه ها ، رزرو غذا ، درخواست های دانشجویی ، گزارشات مختلف و … انجام می شود.برای طراحی پورتال دانشگاهی در ابتدا لازم است داکیومنت تمامی امکانات و بخش های مختلف پورتال مکتوب گردد و طی چندین مرحله بررسی شود تا تداخل و مشکلی از لحاظ منطقی نداشته باشد و سپس مرحله پیاده سازی و اجرا آغاز گردد.

طراحی پورتال سازمانی

طراحی پورتال سازمانی

سازمان ها برای فعالیت هایی چون انتقال اطلاعات میان کارمندان ، کنترل ورود و خروج ، کنترل میزان ساعت کاری ، انتشار ابلاغیه و دستورالعمل های مختلف ، ارسال پیام و سایر فعالیت های خود می توانند از یک پورتال سازمانی یکپارچه استفاده کنند.طراحی پورتال سازمانی میتواند در وقت و هزینه سازمانها تاثیر بسیار داشته باشد و راندمان کاری را نیز افزایش دهد.این موضوع تنها برای سازمان های بزرگ کاربرد ندارد و سازمان ها و شرکت های کوچک نیز همگی می توانند از مزایای طراحی پورتال سازمانی بهره مند شوند و از این طریق با مدیریت بهتر منابع انسانی خود پیشرفت کنند.

طراحی پورتال خبری – پورتال خبرگذاری

طراحی پورتال خبری – پورتال خبرگذاری

مردم برای پیگیری اخبار عمومی و تخصصی مثل گذشته ها از روزنامه و یا حتی تلویزیون استفاده نمیکنند بلکه از ابزار دیجیتال مانند سایت و اپلیکشن اخبار را دنبال می کنند. به همین دلیل طراحی پورتال خبری برای خبرگذاری ها دارای اهمیت بالایی است تا بتوانند همگام با تکنولوژی روز دنیا باشند و مخاطبین خود را نیز حفظ کنند.پورتال خبری می تواند این امکان را برای کاربران فراهم کند که راجب اخبار و گزارش های مختلف اظهار نظر کنند و آنها را به اشتراک بگذارند و حتی از آخرین اخبار دسته مورد علاقه خود با خبر شوند.طراحان وب پارس تمامی امکانات رایج پورتال های خبری را برای شما عزیزان در نظر گرفته است همچنین اگر ایده و امکانات منحصر به فردی دارید ما می توانیم برای شما پیاده سازی کنیم تا پورتال خبری اختصاصی و ویژه خود را داشته باشید.

طراحی پورتال بیمارستانی

طراحی پورتال بیمارستانی

این پورتال برای روند بیمارستان و مراکز درمانی بسیار کاربردی و موثر  خواهد بود شاید ببپرسید چرا ؟!  پس چند خط توضیحات زیر را با دقت بخوانید:

بیمارستان ها و مراکز درمانی برای نگهداری و طبقه بندی اطلاعات بیماران خود و ثبت مراحل درمانی و وضعیت بیماری آنها معمولا از پرونده های کاغذی استفاده می کنند!همچنین برای نوبت دهی نیز به صورت سنتی و نوشتن در سررسید و یا دفترهای مخصوص عمل می کنند!بیماران برای سوال از پزشک در حین مراحل درمان خود و یا اطلاع از خدمات بیمارستان و مرکز درمانی تنها می توانند از طریق تماس تلفنی اقدام کنند!با توجه به اینکه امروزه تمامی امور آنلاین انجام می شود نکات بالا بیانگر اهمیت پورتال بیمارستانی خواهد بود که بتواند تمامی امور را به صورت آنلاین و دیجیتال انجام دهد تا هم برای بیماران بهتر باشد و هم برای بیمارستان ها و مراکز درمانی.اگر تصمیم به پیاده سازی پورتال بیمارستانی دارید ما در کنار شما هستیم تماس بگیرید و با کمک مشاورین شرکت طراحان وب پارس بهترین تصمیم را بگیرید.

طراحی پورتال با CMS

در دنیا cms یا سیستم های مدیریت سایت بسیار زیادی وجود دارد. وردپرس در حال حاظر بهترین cms محسوب می شود چرا که از لحاظ زیرساختی بسیار قدرتمند است و توسعه دهندگان زیادی دارد که در تمام دنیا به راحتی قابل دسترس هستند. استفاده از وردپرس در طراحی پورتال مجوب کاهش هزینه و زمان شما خواهد شد و اگر پورتال شما امکانات رایج و متداول را دارد و بخش تازه و ایده محور ندارد ، طراحی پورتال با وردپرس می تواند بهترین روش باشد.

طراحی پورتال وردپرس

طراحی پورتال اختصاصی

اگر پورتال شما دارای بخش های نو و تازه است که نمونه مشابهی ندارد و یا در آینده قرار است بخش های زیادی به آن اضافه شود و توسعه داده شود، طراحی پورتال اختصاصی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. زبان های برنامه نویسی مختلفی برای طراحی و پیاده سازی پورتال وجود دارد اما یکی از محبوب ترین آنها زبان برنامه نویسی PHP به خصوص فریمورک Laravel است که ما در طراحان وب پارس نیز از آن برای طراحی پورتال استفاده می کنیم.شما می توانید با ما تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان بهترین روش را برای پیاده سازی پورتال خود انتخاب نمایید.

طراحی پرتال

هزینه طراحی پورتال چقدر است؟

اگر پورتال شما دارای بخش های نو و تازه است که نمونه مشابهی ندارد و یا در آینده قرار است بخش های زیادی به آن اضافه شود و توسعه داده شود، طراحی پورتال اختصاصی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. زبان های برنامه نویسی مختلفی برای طراحی و پیاده سازی پورتال وجود دارد اما یکی از محبوب ترین آنها زبان برنامه نویسی PHP به خصوص فریمورک Laravel است که ما در طراحان وب پارس نیز از آن برای طراحی پورتال استفاده می کنیم.شما می توانید با ما تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان بهترین روش را برای پیاده سازی پورتال خود انتخاب نمایید.

طراحی پرتال
مشاوره رایگان

شرکت طراحان وب پارس

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.

شما چی ترجیح میدید؟
تماس با کارشناسان ما:
دریافت مشاوره تخصصی رایگان

تلفن : 09981305877 – 09120684023

ایمیل : info@webpars.net