خدمات طراحی معماری و طراحی دکوراسیون

یک طراحی بی نظیر را برایتان خواهیم داشت

چرا باید از طراحی سه بعدی استفاده کنیم ؟

چون با طراحی ۳ بعدی می توان با استفاده نه تنها طراحی محوطه های داخل و طراحی نما را نیز انجام داد بلکه می توان به راحتی چیدمان لوازم موجود در فضاهای مختلف را مشخص نمود.

در حالت کلی با استفاده از این روش طراحی دکوراسیون داخلی، می توانید به صورت کلی طراحی فضاهای متفاوتی همچون فضای اداری، مسکونی و تجاری را به شکل جزئی و کلی با طرحی ۳ بعدی به نمایش بگذارید و جزئیات را در صورت نیاز تغییر داده و طرح را بهبود ببخشید.

به بیان معماری طراحی ۳ بعدی دکوراسیون داخلی را در معماری، می توان ترکیبی از هنر و صنعت در ساختمان سازی دانست. همان گونه که می دانید و به آن اشاره شد، بهینه سازی محیط های داخلی سازه برای بهره برداری ساده، یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر در امر معماری و دکوراسیون سازی است.

از این رو طراحی داخلی باید به نحوی صورت گیرد که علاوه بر بهره برداری مستمر هنگام استفاده، قابلیت تعمیر و جایگزینی در آن نیز وجود داشته باشد.

استفاده از طراحی سه بعدی به طرح تولیدی شما شکلی ملموس تر و قابل درک تر می دهد و ما به شما پیشنهاد می کنیم برای عقب نماندن از رقبا و همراهی با روند پیشرفت تکنولوژی و فناوری های روز دنیا با استفاده ی درست و به جا از این نوع طراحی به پروژه های خود طرح و رنگ دیگری ببخشید.

خدمات گروه معماری طراحان وب پارس

طراحی نما و فضاهای خارجی

طراحی نما و فضاهای خارجی

طراحی نما و محوطه‌های خارجی در معماری برای ساختمان بسیار حائز اهمیت است زیرا اولین فضای ارتباط دهنده ساختمان با محیط، نمای ساختمان است. با خدمات طراحی نما و فضاهای خارجی طراحان وب پارس خیالتان آسوده خواهد بود.

اطلاعات بیشتر
طراحی فضاهای داخلی

طراحی فضاهای داخلی

گروه معماری شرکت طراحان وب پارس با تکیه بر تیم طراحی و اکیپ های اجرایی با تجربه در بخش طراحی داخلی و یا اجرای دکوراسیون داخلی ، آماده ارائه خدمات طراحی به مراجعین عزیز می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

چرا طراحان وب پارس ؟

نرم افزار 3DS MAX

نرم افزار 3DS MAX

برای کار طراحی یکی از مهمترین مسائل استفاده کردن از نرم افزارهای روز جهانی است و همچنین داشتن متخصصانی به این نرم افزارها

متد های روز دنیا

متد های روز دنیا

شرکت طراحان وب پارس با دارا بودن کادری ماهر و مجرب همواره قصد دارد تا بهترین کیفیت ممکن را در ارائه خدمات طراحی به شما عزیزان بدهد و همچنین با بروز بودن و آگاهی از متد های روز دنیا ، طراحی…

نوآوری و زیبایی

نوآوری و زیبایی

نوآوری و زیبایی همیشه در طراحی دکوراسیون داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است و این فاکتور را همیشه طراحان ما برای شما عزیزان در نظر می گیرند.

اهمیت به زمان

اهمیت به زمان

یکی از برتری های طراحی دکوراسیون و نمای شرکت طراحان وب پارس برای شما عزیزان در ارائه و طراحی کوتاه مدت آن است آن هم به دلیل مهارت و تجربه طراحان شرکت طراحان وب پارس

تلاش بی وقفه تیم حرفه ای شرکت طراحان وب پارس ، خلاقیت ها و مهارت های این تیم ، رمز بزرگ دست یافتن به این تعداد پروژه موفق می باشد .
23
طراحی نما ساختمان
16
طراحی دکوراسیون داخلی
8
طراحی محوطه

سولات متداول طراحی معماری

هزینه طراحی نما و دکوراسیون چقدر است؟

برای برآورد هزینه و زمان دقیق اجرای پروژه لازم است داکیومنت و محل پروژه مورد بررسی قرار بگیرند. هزینه طراحی نما از 5 میلیون تومان و طراحی دکوراسیون از 15 میلیون تومان شروع میشود.

هزینه طراحی به چه صورت محاسبه میشود؟

موارد دخیل در تعیین قیمت طراحی ; سبک طراحی (کلاسیک ، مدرن و … ) و متراژ پروژه میباشند.

آیا انجام طراحی صرفا و بدون اجرا امکان پذیر است؟

بله، امکان پذیر است.

روند طراحی و اجرای یک پروژه به چه صورت است؟

  • بازدید حضوری از ملک و مشاوره در خصوص چند و چون پروژه و یا ارسال عکس توسط شما و مشاوره
  • انعقاد قرارداد طراحی و چک شدن طرح توسط کارفرما تا زمان تایید نهایی طرح
مشاوره رایگان

شرکت طراحان وب پارس

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.

شما چی ترجیح میدید؟
تماس با کارشناسان ما:
دریافت مشاوره تخصصی رایگان

تلفن : 09981305877 – 09120684023

ایمیل : info@webpars.net